В ОВО №114 розклеїли листівки кандидата на будівлі автовокзалу та інші агітки без вихідних даних – МИХАЙЛІВКА СЬОГОДНІ

В ОВО №114 розклеїли листівки кандидата на будівлі автовокзалу та інші агітки без вихідних даних

27 червня спостерігачами Громадянської мережі ОПОРА було зафіксовано порушення виборчого законодавства в смт Біловодськ (фактичний центр – ОВО №114),  пише сайт ЕЛЕКТОРАТ.

На будівлі автостанції в смт Біловодськ було розміщено листівки з агітацією за кандидата Андрія Лесика. На листівках є ознаки передвиборчої агітації, а саме: передвиборчий лозунг Андрія Лесика «За здоровий глузд! За дружбу з російським народом!» та фотографія кандидата. Крім того, на даній листівці є запрошення мешканців смт Біловодськ на святковий концерт, присвячений Дню Конституції та дата, час і місце проведення концерту.

Старший касир Біловодської автостанції Олена Колодько спостерігачам ОПОРИ прокоментувала ситуацію з розміщенням реклами на будівлі: «Ми не знаємо, хто клеїть листівки на автостанції. Ми їх зриваємо. До правоохоронних органів із заявою не звертались».

Також в смт Біловодськ по вулиці Центральній та в смт Новопсков по вулиці Українській спостерігачі ОПОРИ зафіксували листівки за кандидата Андрія Лесика без вихідних даних. Композиція листівки включає в себе три кольори: синій, червоний і білий. Так, на білому фоні розміщено карту України, на фоні якої позує кандидат Андрій Лесик, на червоному фоні розміщено передвиборчий лозунг «За здоровий глузд! За дружбу з російським народом!» та на синьому фоні 2 надписи «Опозиційний кандидат» і «Андрій Лесик».

lesyk Bilovodsk2

 

Довірена особа кандидата Андрія Лесика Ольга Чернявська надала пояснення спостерігачам Громадянської мережі ОПОРА з приводу розміщення цих листівок на автостанції та листівок без вихідних смт Біловодськ і Новопсков: «Ми працюємо в рамках законодавства, ми його не порушуємо. Ми не розміщували ані на будівлі автостанції, ані листівок без вихідних даних. У нас всі листівки мають вихідні дані. І ми, тим паче, проводили інструктаж з нашими агітаторами щодо їх роботи, пояснили їм, де вони можуть клеїти листівки, а де не можна їх клеїти. А тому ми їх розклеїли лише у відведених для цього місцях. Можливо, це хтось інший ці листівки розклеїв, адже на окрузі велика конкуренція».

Крім того, Громадянська мережа ОПОРА звернулась із заявою до Біловодського РВ ГУНП в Луганській області про розміщення агітаційних листівок в заборонених місцях і листівок без вихідних даних.

Громадянська мережа ОПОРА нагадує, що згідно з частиною 9 статті 74  Закону України «Про вибори народних депутатів України»  заборонено розміщення носіїв політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, у тому числі таксі, розміщення політичної реклами у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів, а також розповсюдження матеріалів передвиборної агітації, у тому числі політичної реклами, через телерадіотрансляційні або інші інформаційні мережі сповіщання пасажирів та інформаційні табло у приміщеннях станцій та вагонах метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів, у транспортних засобах громадського користування забороняється та згідно з частиною 7 статті 69 цього ж Закону друковані матеріали передвиборної агітації повинні містити відомості про замовника цих матеріалів, установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання, що належить партії, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Leave a comment

Your email address will not be published.


*